En Sıcak Konular

Kalbin cihadı başladı!

25 Temmuz 2014 14:01 tsi
Kalbin cihadı başladı! İnsanın bilinmeziyle başlıyoruz yazmaya! Hiç tahmin edilemezliğiyle! Şunun için yazıyoruz bu sözleri!

Şeytan kendine göre kurdu ya tüm tuzaklarını! İnsanı kuşattığını sanarak! O öyle sansın! İnsan bilinmezdir oysa! Tüm planlarını bozar şeytanın! İyi ki de böyledir değil mi? Kalbindeki 'vahyi' okuyunca insan, kendini tanır! Kendini bilen insana şeytan hiçbir şey yapamaz!

Ey müminler kalbinizi 'oku'yamazsanız, şeytan size galip gelecek! Ama 'oku'yabilirseniz, dünyanın tarihi değişecek! Mazlumlar galip gelecekler! Zulüm bitecek! Kalbin okunması şart! Vahyin biricikliği! Yalnızca size ait 'bir' anahtar! Kalbinizde! Sizin açmanızı bekliyor! Hadi! Bırakın peşine takıldığınız şeyhleri! Kendi kalbinizi, kendi 'anahtar'ınızla açın! 'Fatiha'! 'Oku'yun ey müminler! Kur'an size geldi! Her bir-im-ize!

Dünya yanıyor! Hâlâ bir çözüm bekliyoruz! Kimlerden? Devletler, BM'ler, STK'lar! Hepsi yalan! Hepsi şeytan! Şeytanın 'hizmet'çileri!

Ey insanlar! Ne bekliyorsunuz? Dünya şu an şeytanın işgali altındadır! Hükümetler, kurumlar, şirketler! Ya Biz! Halk olarak! Hakk'a 'hizmet' etmeliyiz! Yoksa kurtuluş çok zor! Tüm mazlum halklar! Birleşmeliyiz! Vicdan sahibi kimler kalmışsa! Gazze'de yaşanan soykırıma kimler tahammül edemiyorsa! Günlük hayattan çıkın artık! Savaş günleri! Sürekli dua zamanı! 'Bir' dua seddi oluşturmalıyız! Allah'ın yardımını hak etmeliyiz! Ve kalbimizi 'oku'malıyız! Bu yüzden ümmiyiz! Kalbin temizliği için! Şeytan her yerde! Şu an Gazze'de! Öldürüyor! Masum çocukların kanını akıtıyor! Bir ayin! 'Tapınak' öncesi! Kana gelir çünkü! Acılar içinde çırpınarak ölen o masum çocukların kanına! Siz bilmezsiniz! Gizli ilimlerdir! Böyle çağırılır! Çocuk kanıyla! Kim mi? Ah insanlar! 'Oku'mazsınız! Hiç hissetmez misiniz? Siz uyurken tatlı tatlı yataklarınızda, 'metafizik âlem'de neler olup bittiğini! Cinlerin kimlerin üzerine indiğini! Ve meleklerin onları nasıl korumaya çalıştığını! Siz sadece 'ateşten ekran'lara bakıp öğrenmeye çalışırsınız, dünyada şu an neler olup bittiğini! 'Hakikat'i göstermez size hiçbir 'ekran'! Sadece yalan!

Ey müminler! İslâm Âlemi kayıptır! Size iş düşüyor! Sizinle ayağa kalkacak bu ümmet! Her biriniz 'Ashab-ı Kehf'siniz! Uyanacaksınız kalbinizin mağarasında! Ey yiğitler! Ey secde kardeşleri! İnanın ki zaman kalmadı! İsrail ve IŞİD tarumar edeceklerdir bölgeyi! Kan gölüne çevirecekler! Toprak ağlayacak! İçine aldığı o masum çocukları görünce! Gök ağlayacak!

Ey müminler! Kıyam edin! Yoksa siz de mi zalimin tarafına geçtiniz? Bu zulmün karşısında sessiz kalanlar bizden değildir! İsrail, bölgede durdurulamazsa Mescid-i Aksa'yı yıkacaktır! Test ediyor İslâm Âlemini! Baktı ki Gazze'deki soykırıma rağmen hiçbir ses çıkmıyor! Yıkacaktır Mescid-i Aksa'yı!

Ey insanlar!  İnsanın tahmin edilemezliği! 'Bir' bilinmez oluşu! Bu sessizliğiniz şeytanı aldatmak için değil mi? Hadi o zaman! Şeytan kibrinden bu kadar eminken! Şimdi! Kıyam edin ey müminler!

Ey tuğrul kuşu! Ey hakikat savaşçıları! Biz bir-bir-im-izi tanırız! Alınlarımızda secde izleri! Ey kardeşlerim! 'Hayati Sır' söze geldi! Gelin! Başlıyor kalbin cihadı! Şimdiye kadar söylenmemiş hayati sırlar açılıyor!

'Oku'yun ey müminler! Kalbinizi okuyun! Duyun kalbinizdeki vahyin sesini!

Cihad başladı!

 


Bu haber 3,337 defa okundu.


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  3,538 µs